مکان تبلیغات شما !!!

جاذبه های کیش

تاریخ : 1396.11.01
نویسنده : khabaradmin
نظرات : 0
بازدیدها : 80

کیش دارای جاذبه های فراوان و متنوع است که اگر افراد از آن آگاهی پیدا کنند خواهند توانست تصمیم بسیار خوبی برای خلق یک زندگی رویای در آن بگیرند

جاذبه های گردشگری در کیش بی نظیر است چه آنکه این جاذبه ها هرساله توریست های بسیاری را به خود جذب کرده و گردشگران داخلی(هموطنان عزیزمان) هم معمولا در ایام عید و تابستان و علی الخصوص زمستان سفرهای بسیاری را به کیش دارند و از جاذبه های جزیره زیبای کیش لذت می برند

جاذبه ها و فرصت های سرمایه گذاری در کیش

جزیره کیش از جمله مناطق آزادکشور است که سرمایه گذاران می توانند از مزایای مالیاتی خوبی در آن بهره مند شوند

غذاهای دریای متنوع در جزیره کیش
آدرس اینترنتی سازمان منطقه آزاد کیش http://www.kish.ir می باشد

به نقل از وب سایت سازمان منطقه آزاد کیش: گردشگری از راهبرد های اصلی توسعه جزیره کیش است.  قابلیت های گردشگری کیش همچون ساحل و دریای زیبا، اقلیم مساعد آن در نیمه سرد سال، امکانات اقامتی مناسب و موقعیت خاص آن در خلیج فارس در کنار نزدیکی به سرزمین اصلی از مزیت های راهبردی و استراتژیک توسعه گردشگری جزیره به شمار می رود. طی سال های اخیر با توسعه زیرساخت های گردشگری جزیره، پتانسیل های توسعه جزیره کیش بیش ازپیش افزایش یافته است.پیشرفت طرح های توسعه جهانگردی در کیش به گونه ای است که این منطقه به عنوان الگویی برای توسعه این صنعت در کشور مطرح شده است. آمار و ارقام موجود گویای این مسأله است که در مدت نسبتاً کوتاهی ضمن افزایش ظرفیت اقامتی و گردشگری کیش روند ورود مسافر، روندی افزایشی داشته است.در سالیان گذشته روند ورود مسافر دارای افزایش چشمگیری بوده که این امر نشانگر موفقیت سازمان های متولی کیش برای جذب گردشگرانی است که با انگیزه گردش و استفاده از اوقات فراغت به این جزیره سفر کرده اند. نرخ رشد ورود مسافر درسال های اخیر بیش از 10 درصد بوده است. در حال حاضرسالانه بیش از یک میلیون و هفتصد هزار نفر گردشگر به این جزیره سفر می کنند.سازمان منطقه آزاد کیش به منظور توسعه گردشگری و آباداني منطقه و درراستاي جذب سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري واجراي پروژه هاي منطبق با سياست هاي راهبردي سازمان، اقدام به ارائه تسهیلات ویژه به سرمایه گذاران در بخش های تفریحی و گردشگری (علاوه بر مشوق هاي عمومي براي سرمايه گذاري در کیش ) مي نمايد كه اهم آنها عبارتند از:
* قیمت پایین زمین برای ساخت هتل و اماكن تفریحی وگردشگري 
* بهره مندي از وامهاي ارزان قيمت مختص پروژه هاي گردشگري با اعطاي اولويت به طرح در صورت برخورداري از شرکای خارجي معتبر و صاحب نام 
* بهره مندي از مراحل سرمايه گذاري كوتاه تر و ساده تر به دليل قرارداشتن در اولويت هاي سازمان

مشو ق ها و سياست هاي حمايتيزمين هاي موجود در منطقه آزاد کیش (شامل جزاير کیش، هندورابي، فارور بزرگ و فارور كوچك) متعلق به سازمان منطقه آزاد کيش مي باشد که قابل واگذاري به اتباع ايراني و اجاره به اتباع خارجي مي باشد. سرمايه گذار مي تواند به روشهاي زير اقدام به سرمايه گذاري نمايد :
الف – خريد قطعي : سرمايه گذار مي تواند با خريد زمين و پرداخت هزينه هاي مربوط به اخذ مجوز هاي لازم، به صورت مستقل اقدام به سرمايه گذاري نمايد.
ب- اجاره : در صورت تمايل سرمايه گذار، سازمان مي تواند زمين را بصورت استيجاري در اختيار سرمايه گذار قرارداده و سرمايه گذار نسبت به ساخت و بهر ه برداري از طرح اقدام نمايد. مدت اجاره بر اساس طرح توجيهي سرمايه گذار، توسط سازمان تعیین مي گردد.
ج- مشاركت : همچنين سرمايه گذار مي تواند در قالب مدل هاي مختلف مشارکت، براي اجراي پروژه، اقدام به مشارکت با سازمان منطقه آزاد کيش نمايد. به طور معمول هزينه زمين و مجوز هاي طرح به عنوان آورده سازمان مدنظر قرار مي گيرد.


قنات با قدمت 800 سال در جزیره کیش

این قنات(کاریز) به شهر زیرزمینی کاریز مشهور شده است.

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا