مکان تبلیغات شما !!!

بیمه سفر؛ طرح بیمه ایران برای تامین آرامش مسافران نوروزی

تاریخ : 1396.12.25
نویسنده : khabaradmin
نظرات : 0
بازدیدها : 98

خبر24 :بیمه سفر؛ طرح بیمه ایران برای تامین آرامش مسافران نوروزیبيمه ایران:✅ بیمه سفر؛ طرح بیمه ایران برای تامین آرامش مسافران نوروزی


⭕️ بیمه نامه «طرح سفر» #بیمه_ایران با پرداخت فقط ۱۰ هزار تومان برای ایام #تعطیلات_نوروزی سال ۱۳۹۷ به هم‌میهنان عرضه می شود.


به گزارش #روابط‌عمومی بیمه ایران، بر اساس این طرح بیمه گذاران می‌توانند با پرداخت فقط ۱۰ هزار تومان حق بیمه، تا سقف ۱۲۸ میلیون تومان علاوه بر #بیمه_حوادث خود و خانواده شان، #ساختمان‌و‌اثاثيه محل سكونت، #خودروی_شخصی و وسایل همراه خود را در #مسافرت بیمه کنند.

در این طرح، ميزان پوشش و تعهدات بيمه‌نامه برای #ساختمان‌و‌اثاثيه محل سكونت (برابر حريق، انفجار و صاعقه) تا مبلغ یک میلیارد ریال، #توشه_مسافر (برابر حريق، انفجار، صاعقه، سيل و طوفان) تا مبلغ ۳۵ میلیون ریال و #خودروی_شخصی (در برابر حريق، انفجار، صاعقه، سيل، طوفان) تا مبلغ ۸۰ میلیون ریال تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

همچنین #غرامت_فوت و #نقص_عضو ناشی از حوادث مورد تعهد اين بيمه‌نامه براي بيمه‌گذار و اعضاي خانواده وی به ازاي هر نفر ۵۰ میلیون ريال و بيش از ۳ نفر در مجموع به مبلغ ۱۵۰ میلیون ريال تعیین شده است.

علاوه بر این جبران هزينه‌های پزشکی ناشي از حوادث مورد تعهد اين بيمه نامه برای بيمه‌گذار و اعضای خانواده وي به ازاي هر نفر ۵ میلیون ریال و بيش از ۳ نفر معادل ۱۵ میلیون ریال قابل پرداخت خواهد بود.

???? مدت اعتبار اين بيمه نامه ۱۰ روز است كه از ساعت ۲۴ تاريخ شروع بيمه نامه آغاز و در ساعت ۲۴ روز دهم خاتمه مي‌يابد. پس از اتمام مدت ۱۰ روز در صورت خواست بيمه‌گذار جهت تداوم آن مي‌بايست بيمه نامه جديد خريداری نمايد.
دسته بندی :  ---

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا