مکان تبلیغات شما !!!

کودکی خود را بیاد آورید , مهارت بیاموزید و کارآفرین شوید

تاریخ : 1396.12.26
نویسنده : khabaradmin
نظرات : 0
بازدیدها : 111

خبر24 : کودکی خود را بیاد آورید , مهارت بیاموزید و کارآفرین شویدکودکی خود را بیاد آورید , مهارت بیاموزید و کارآفرین شوید


ایجاد شغل در همه کشورها از دغدغه های اصلی دولت و ملت است، البته همه هم این وظیفه را بعهده دولت می دانند که ایجاد شغل کند و میبینیم که این توقع در اقتصاد نفت مدار ما خیلی بیشتر وجود دارد. انتظار داریم دولت کاری ایجاد کند و ما هم برویم استخدام شویم و حقوقی بگیریم و شاغل نامیده شویم.

بیایید از منظری دیگر نگاه کنیم

بچه ها فکر می کنند هر کاری را می توانند انجام دهند چرا؟

چون آنها با غیرممکن اشنایی ندارند

 اگر همه ما این روحیه را داشته باشیم که می توانیم کاری کنیم و میتوانیم تغییری ایجاد کنیم آنگاه می توانیم خودمان با یک ایده و با دستانی خالی موفق شویم.
متفکر بودن، عملگرا بودن و نوآور بودن است  که از انسانها یک کار آفرین می سازد. کار افرینان دیدگاه ها را نسبت به اینکه چه چیزی ممکن است و چه چیزی غیر ممکن، عوض می کنند. آنها همیشه به دنبال این هستند که چگونه میتوان زندگی بهتری داشت . آنها افقهای روشن را حتی در شرایطی سخت و پر از مانع ، میبینند.
دید کار افرینی به ما این توان را می دهد که از تلاطم ها، فرصت خلق کنیم و برای دستیابی به موفقیت، روشهای جدید انجام دادن کارها را کشف کنیم. این نوآوریهای پیش برنده، زندگی انسانها را تغییر داده و رشد و اشتغال ایجاد می کند.
 کار آفرین ها همه جا هستند و کسب و کارهای کوچک و بزرگی را می گردانند و به اقتصاد جامعه کمکهای شایانی می کنند . ابزارهای جدیدی را طراحی می کنند .روشهایی جدید، برای حل قدیمی ترین مشکلات پیدا می کنند.
شما هم می توانید کارآفرین باشید. فرصت را غنیمت بشمارید تا شغلی را که دوست دارید را خلق کنید. تغییری ایجاد کنید وبا تلاش کارتان را توسعه دهید.
کودکی خود را بیاد آورید زمانی که همه چیز ممکن بود … و باور کنیم که هنوز هم ممکن است .

????کافه دانش
(چند جرعه ناب از مدیریت و بازاریابی)
دسته بندی :  ---

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا