مکان تبلیغات شما !!!

خبر24: سروش، جایگزینی برای تلگرام - بررسی اپلیکیشن پیام رسان سروش

تاریخ : 1397.02.11
نویسنده : modir
نظرات : 0
بازدیدها : 68
 
پیام رسان سروش


خبر24 : سروش، جایگزینی برای تلگرام - بررسی اپلیکیشن پیام رسان سروش

توسعه فناوری رسانه سروش

گروهی از متخصصان ایرانی اقدام به ساخت پیام رسانی صددرصد وطنی به نام پیام رسان " سروش " کرده اند که برای کاربران ایرانی امنیت و سرعت بیشتری فراهم کرده است...

آنچه باید درباره پیام رسان سروش بدانید

ویژگی های منحصر به فرد

·  دارای رابط کاربری زیبا و روان،سرعت وامنیت بالا

·  امکان گفتگوی دو نفره و گروهی وتماسصوتی

·  امکان ایجاد کانال تعاملی و خصوصی

·  امکان ارسال پاسخ به پیام ها در کانال هایتعاملی

·  امکان مشاهده موقعیت مکانی دوستان
درباره پیام رسان سروش بیشتر بدانیم

امروزه ارتباطات مجازی در همه کشورهای جهان به یکی از موضوعات قابل توجه مردم، دولت ها و متولیان امور فرهنگی و اقتصادی تبدیل شده است. از همین رو توسعه دهندگان زیادی به فکر ساخت پیام رسان های متنوع و یا ساخت ابزارهای کاربردی برای پیام رسان های مشهور افتاده اند. در این میان گروهی از متخصصان ایرانی اقدام به ساخت پیام رسانی صد در صد وطنی به نام پیام رسان " سروش " کرده اند. این پیام رسان برای کاربران ایرانی امنیت و سرعت بیشتری فراهم کرده است. کیفیت بالای پیام رسان سروش گویای این است که در صورت حمایت مردم از آن، می تواند به زودی جایگزین پیام رسان های خارجی مانند تلگرام شود. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن اندرویدی این پیام رسان اینترنتی بپردازیم.

رابط کاربری :

سروش همه امکاناتی که یک پیام رسان خوب باید داشته باشد را در قالب رابط کاربری ساده و روان خود ارائه داده است. از آن جهت که سرورهای پیام رسان سروش در داخل کشور هستند، هنگام استفاده از این برنامه می توانیم شاهد سرعت خوب آن باشیم. رنگبندی ساده اما چیدمان حرفه ای همه المان های این اپیلیکیشن، آیکن های زیبا و فونت فارسی مناسب ظاهر اپ پیام رسان سروش را جذاب کرده است. سازندگان این پیام رسان استیکرهای متنوع و بامزه ای نیز برای شما طراحی کرده اند که می توانید به راحتی آن ها را دریافت کرده و در گفتگوهای متنی خود استفاده کنید.

با نصب پیام رسان سروش روی تلفن همراهتان به امکاناتی نذیر امکانات دیگر پیام رسان ها البته در بستر بومی دسترسی خواهید داشت. پیام رسان سروش امکان چت دو نفره، چت گروهی، تماس صوتی، کانال ها، پروفایل کاربری، لیست مخاطبین، استیکرهای متنوع، ارسال انواع فایل ها و امکانات زیاد دیگری را برای کاربرانش فراهم کرده است. اما موضوع مهم در انتخاب و استفاده از این پیام رسان تفاوت ها و مزیت های آن نسبت به دیگر پیام رسان های موجود می باشد. در ادامه هر یک از امکانات جدید و جالب توجه پیام رسان سروش را شرح خواهیم داد :

در پیام رسان سروش می توانید با مراجعه به تب مربوط به کانال ها همه کانال های عمومی را به صورت دسته بندی شده مشاهده نمایید و کانال مورد نظر خود را دنبال کنید. در این پیام رسان امکان ایجاد کانال های خصوصی نیز برای شما فراهم شده است. دسترسی به این نوع کانال ها فقط توسط افرادی که ادمین مشخص کرده است امکان پذیر می باشد.

ایجاد کانال های تعاملی نیز یکی از امکانات خوب و متفاوت پیام رسان سروش می باشد. هنگام ایجاد کانال شما به عنوان سازنده و مدیر کانال می توانید تنظیمی انجام دهید تا دنبال کنندگان بتوانند بر روی پیام ها پاسخ ارسال کنند. همچنین در همه کانال هایی که ایجاد می کنید می توانید نظرسنجی و یا مسابقه چند گزینه ای ایجاد نمایید. کاربران نیز امکان لایک کردن همه پیام ها را دارند. تعداد بازدید و تعداد لایک های هر پبام زیر آن نوشته شده است.

با فعال کردن سرویس مکان نمای موجود در پیام رسان سروش به نرم افزار این اجازه را می دهید که موقعیت مکانی شما را به دوستانتان نمایش دهد و در عوض شما نیز از موقعیت مکانی دوستانتان اطلاع خواهید یافت. با مراجعه به فروشگاه استیکر از طریق منوی کشویی برنامه به دسته بندی، برترین و جدیدترین استیکرهای موجود در برنامه دسترسی خواهید داشت. در این برنامه همه استیکرها توسط خود پیام رسان سروش طراحی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

کارایی :

پیام رسان سروش برای کاربران ایرانی طراحی شده است تا در ارتباطات مجازی خود از امنیت اطلاعاتشان اطمینان داشته و از سرعت خوبی بهره ببرند. این پیام رسان امکان گفتگوی دو نفره متنی و صوتی، ارسال انواع فایل، ایجاد گروه ها و کانال ها و ... را داراست. اما این پیام رسان برای کاربران خود امکانات منحصر به فردی نیز ارائه داده است. این قابلیت ها شامل ایجاد کانال های تعاملی و یا خصوصی، ایجاد نظرسنجی و یا مسابقات چند گزینه ای، ارسال پاسخ روی پیام های کانال، اطلاع از موقعیت مکانی دوستان و ... می باشد. با نصب این پیام رسان ایرانی روی تلفن همراهتان از امکانات و ویژگی های خوب آن بهره ببرید و از تولید ملی نیز حمایت کنید.

امکانات :

·  دارای رابط کاربری زیبا و روان

·  سرعت و امنیت بالا

·  امکان گفتگوی دو نفره

·  قابلیت تماس صوتی

·  امکان گفتگوی گروهی

·  امکان ارسال پیام گروهی

·  امکان ایجاد کانال تعاملی و خصوصی

·  قابلیت مشاهده همه کانال های عمومی به صورت دسته بندی شده

·  امکان ارسال پاسخ به پیام ها در کانال های تعاملی

·  ایجاد نظرسنجی و مسابقات چند گزینه ای

·  قابلیت لایک کردن پیام ها

·  دارای فروشگاه استیکر

·  دسته بندی استیکر ها

·  امکان مشاهده موقعیت مکانی دوستان

cafebazaar
دسته بندی :  ---

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا