مکان تبلیغات شما !!!

تا 10 سال آینده 60 درصد خانه های ایران هوشمند خواهد شد

تاریخ : 1397.01.07
نویسنده : khabaradmin
نظرات : 0
بازدیدها : 66
اسفاده از گوشی های هوشمند در ایران بسیار متداول شده است و استفاده از اپلیکیشن ها جزء لایفک زندگی ها شده است و ایرانیان اقبال خوبی به اپلیکیشن های گوشی نشان داده اند . اپلیکیشن ها کاربردهای فراوانی دارند و یکی از موارد استفاده اپلیکیشن ها کنترل و مانیتورینگ خانه هاست خانه ها در کشورهای پیشرفته در حال هوشمند سازی است و از همان ابتدای کار قبل از شبکه سازی برق در منازل راه حل های جامع هوشمند سازی و کنترل هوشمند منالزل راپیاده سازی میکنند با هوشمند بودن خانه راحت تر میتوان خانه را کنترل و مانیتور نمود و برنامه های روزانه و هفتگی را پیاده سازی کرد.
به عنوان مثال وقتی یک خانه هوشمند سازی می شود در مصرف برق بسیار صرفه جویی خواهد شد. ابزارها به کمک اینترنت اشیاء بهتر و بیش از بیش کنترل خواهند شد بدیهی است که انسان ها همواره سعی می کنند اشیاء پیرامون و علی الخصوص منازل خود را در دسترس داشته باشند فرض کنید می خواهید به باغچه منزلتان رسیدگی کنید و باغچه ای را که با آبیاری قطره ای سیستم سازی شده را کنترل نمایید و در هر روز در یک زمان خاص گل ها و درختان خود را آبیاری نمایید و این فعل جز با هوشمند سازی خانه ممکن نخواهد بود و یا چند روز قصد دارید به مسافرت بروید و میخواهید قبل از برگشت سیستم سرمایش و گرامیش را کنترل کنید این هم با هوشمند سازی خانه امکان پذیر است
خبر: کسب و کار در زمینه کسب و کار خانه هوشمند در ایران
طبق تحلیل های خبر24 ، تا 10 سال آینده 60 درصد خانه های ایران هوشمند خواهند شد و این سبک زندگی ایرانیان را متحول خواهد کرد اقلا در زمینه بهینه مصرف نمودن انرژی ها ; آب و برق و گاز.

به طبع آن کسب و کارهایی که در زمینه هوشمند سازی منازل هستند رونق خواهند گرفت و متخصصین در زمینه هوشمندسازی خانه ها  تربیت می شوند.

خبر24: کسب و کار هوشمندسازی منازل 
دسته بندی :  ---

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا