مکان تبلیغات شما !!!

آغاز ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب تهران 1397

تاریخ : 1397.01.29
نویسنده : khabaradmin
نظرات : 0
بازدیدها : 58
خبر24:آغاز ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب تهران 1397برای آشنایی بیشتر متقاضیان دریافت بن کارت  خرید کتاب 3 روش معرفی شده برای خرید بن کارت را برای آشنایی بیشتر و بهبود روند ثبت نام به اشتراک می گذاریم✔️روش اول صدور از طریق کارت ملی هوشمند

با توجه به قابلیت های موجود در کارت ملی هوشمند، بانک شهر به عنوان بانک پیشگام در حوزه ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک، اقدام به استفاده از این پتانسیل در ارائه خدمات بانکی به متقاضیان دریافت بن کارت در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نموده است. با استفاده از این روش، پس از تخصیص اعتبار به دارندگان کارت ملی هوشمند، با همکاری شرکت آسان پرداخت، امکان انجام تراکنش خرید صرفا با در دست داشتن کارت ملی هوشمند بر روی پایانه های فروشگاهی (POS) بدون نیاز به حضور کارت بانکی صورت می گیرد.
✔️فرایند ثبت نام
متقاضیان استفاده از این روش در گام اول صرفا باید دارای کارت ملی هوشمند باشند. سپس در زمان ثبت نام در سامانه ثبت نام bon.tibf.ir می بایست نحوه ی دریافت بن کارت خود را  از بین گزینه های (کارت ملی هوشمند، فناوری NFC، کارت فیزیکی) انتخاب نمایند، که در اینجا انتخاب گزینه کارت ملی هوشمند مد نظر می باشد.
نکته مهم: با توجه به اینکه پس از پایان مهلت ثبت نام در سامانه، اطلاعات مربوط به رمز اعتبار از طریق پیامک به شماره تلفن همراه فرد متقاضی مندرج در سامانه ارسال می گردد، لزوم دقت در ثبت شماره موبایل صحیح و متعلق به خود متقاضی در هنگام تکمیل فرآیند ثبت نام الزامی است.
✔️فرآیند توزیع و تحویل
با عنایت به اینکه در این مدل نیازی به استفاده از بن کارت بانکی نیست، فرآیند تحویل و توزیع صرفا با ارسال پیامک اطلاعات رمز اعتبار متقاضی به شماره موبایل مندرج در سامانه ایشان خاتمه می پذیرد. البته به اطلاع می‌رساند متقاضیان محترم استفاده از کارت ملی هوشمند در هر بازه از زمان شروع نمایشگاه در صورت نیاز می‌توانند با مراجعه حضوری و بهمراه داشتن اصل مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه) خویش نسبت به تحویل بن کارت فیزیکی از شعب، باجه های بانکی و  همچنین دستگاههای وب کیوسک مستقر در کیوسکهای شهرنت بانک شهر اقدام نمایند.
✔️فرآیند انجام تراکنش
متقاضیان محترم استفاده از کارت ملی هوشمند، الزاما فقط با بهمراه داشتن فیزیک کارت ملی هوشمند خویش و مراجعه به محل نمایشگاه قادر به انجام تراکنش به شرح ذیل میباشند:
پس از مراجعه به غرف فروش کتاب، کافی است کارت ملی هوشمند خود را از محل تعبیه شده بر روی دستگاه POS (پایانه فروشگاهی) وارد نموده، آنگاه پس از پردازش اطلاعات دریافتی کارت ملی، همانند فرآیندهای عادی انجام تراکنش از طریق دستگاه کارتخوان، با ورود رمز صحیح (رمزی که در قسمت قبل نحوه دریافت آن اشاره گردید) تراکنش انجام می پذیرد.


آغاز ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب تهران 1397


دسته بندی :  ---

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا