menusearch
khabar24.ir

سرلشکر سلامی :

جستجو
۱۴۰۰/۷/۱۹ دوشنبه
(1)
(0)
سرلشکر سلامی :
سرلشکر سلامی :


به گزارش خبر24، آیین افتتاح نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی‌‌‌‌های بنیاد تعاون بسیج با عنوان «میدان وظیفه» با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، جمعی از فرماندهان و مسئولان سازمان بسیج مستضعفین در سالن ۵ آذر این سازمان برگزار شد.

سردار سلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بنیاد تعاون بسیج درباره نمایشگاه «میدان وظیفه» گفت: الحمدالله نمایشگاهی که امروز دیدیم نسبت به نمایشگاه دوره قبل نشان دهنده قدم‌‌‌‌های بلند و پیشرفت‌‌‌‌‌های ارزشمندی در حوزه‌‌‌‌‌های فناوری، تدوین کتب آموزشی برای دانش آموزان، رسانه، فناوری ارتباطات و اطلاعات، گردشگری، سامانه‌‌‌‌‌های نقل و انتقالات و ترابری است.

وی افزود: همه اینها نشان می‌دهد که بسیج به صورت هدفمند در حوزه فرهنگی، رسانه خدمات اجتماعی، فناوری و علم، پیشرفت‌‌‌‌های بسیار بزرگی را طراحی کرده و گام‌‌‌‌های اولش را خیلی خوب برداشته است، همچنین جوانان خیلی خوب، هوشمند و بااستعدادی را جذب کرده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیمودن این مسیر ها خیلی مهم است، خاطرنشان کرد: نقطه شروع هر مسیر مهم است، هیچ مسیر طولانی بدون برداشتن اولین قدم ها تعیین نمی‌شود. این مسیرها هم بدون توقف است و نقطه توقف ندارد و راه و طریق است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: شاهد این هستیم که بسیج با نماد‌‌‌‌های نو شوندگی، پیشرفت‌‌‌‌های به روز و قرار گرفتن در لبه‌‌‌‌های مدرن بودن در حوزه علم، فناوری، تجارت و صنعت پیش می‌رود که این ارزشمند است.

وی با اشاره به این که بسیج حوزه‌‌‌‌های خدمات اجتماعی را هم ان شاالله به مرور و با گسترش کمی و کیفی فتح خواهد کرد، بسیج را موتوری محرک دانست و گفت: بسیج مثل پیشران عمل کرده و سبک می‌سازد و مدل تولید می‌کند.

سرلشکر سلامی هدف اصلی را تولید مدل خواند و گفت: بسیج باید مدل یک نقش بشود و آن نقش هم تلفیق ارزش‌‌‌‌‌های اسلامی با واقعیت‌‌‌‌های میدانی است که بتواند این نقش را به عنوان یک الگو معرفی کند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج خط‌شکن است و مرز‌‌‌‌های جدید را تغییر می‌دهد گفت: بسیج قله‌‌‌‌‌های جدید رافتح می‌کند و اعتماد به نفس ملی ایجاد می‌کند.

سرلشکر سلامی در پایان تصریح کرد: هدف بسیج این است که در این عرصه تحریم ها نشان بدهد که هیچ چیزی مانع از پیشرفت کشورمان نمی‌شود و الحمدلله این نمایشگاه هم تا یک حدود زیادی این قابلیت‌ها را به اثبات می‌رساند.

همچنین جعفری دبیر اجرایی این نمایشگاه گفت: عنوان این نمایشگاه به فرموده مقام معظم رهبری مبتنی بر "همه جا بسیج را در میدان عمل ملاحظه کردید" اشاره دارد.

وی افزود: عنوان نمایشگاه "میدان وظیفه" انتخاب شده است و عرصه‌‌‌‌‌های مختلف فعالیت بسیج به نمایش گذاشته شده است.

جعفری گفت: غرفه ها با پنج محور اصلی توانمندسازی، تربیتی آموزشی، فرهنگی هنری، رسانه ای، فناوری و اطلاعات برپا شده که ظرفیت‌ها و توانمندی‌‌‌‌‌های بنیاد تعاون بسیج به عنوان ستاد عمل کلی بسیج مورد نظر قرار داده شده است.

این نمایشگاه از 17 الی 21 مهر در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برپا است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر