رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  • کد خبر : ۷۱۰
  • مشاهده :  226 بازدید
  • چاپ خبر : اساسنامه شرکت بیمه سامان به‌روز شد
شرکت بیمه‌ای :

اساسنامه شرکت بیمه سامان به‌روز شد

شرکت بیمه سامان به‌عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای، توانست اساسنامه خود را مطابق با استانداردهای جدید ابلاغی تصویب کند.   به گزارش رادیوسهام به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار استانداردهای تازه‌ای را به شرکت‌های بیمه‌ای ابلاغ کرده و خواستار تغییر اساسنامه آنها مطابق […]

شرکت بیمه سامان به‌عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای، توانست اساسنامه خود را مطابق با استانداردهای جدید ابلاغی تصویب کند.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار استانداردهای تازه‌ای را به شرکت‌های بیمه‌ای ابلاغ کرده و خواستار تغییر اساسنامه آنها مطابق با این استانداردها شدند. شرکت بیمه سامان به‌عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای، این تغییرات را در اساسنامه خود اعمال و در مجمع فوق‌العاده که ۲۱ آذر با حضور بیش از ۷۹ درصد سهامداران برگزار شد، به اتفاق آرا به تصویب رساند.

در این جلسه، مدیرعامل بیمه سامان ضمن اعلام اجرای بندهای اساسنامه جدید در شرکت گفت: اجرای اساسنامه جدید در شرکت‌های بیمه باعث می‌شود صنعت بیمه شفاف‌تر و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بیمه از جمله شرکت بیمه سامان با ریسک کمتری همراه باشد. احمدرضا ضرابیه کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه و به‌ویژه سرمایه‌گذاری در شرکت بیمه سامان در کنار جذاب‌تر شدن فضا برای فعالان بورس را از نتایج پیاده‌سازی اساسنامه جدید اعلام و خاطرنشان کرد: صنعت بیمه و شرکت‌های بیمه به تبع شفافیت و استقبال سرمایه‌گذاران، رشد پایدار را تجربه خواهند کرد و این رشد پایدار، باعث توسعه چتر بیمه در کشور می‌شود.  به گفته ضرابیه، با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی و شرایط اقتصادی کنونی، لازم است توسعه پوششبیمه‌های زندگی و همچنین خدمات بیمه‌های درمانی در کشور در دستور کار باشد. مدیرعامل شرکت بیمه سامان، یکی دیگر از آثار پیاده‌سازی اساسنامه جدید را توسعه و گسترش خدمات بیمه‌ای به ویژه در حوزه بیمه‌های زندگی و خدمات درمانی دانست و گفت: در شرایط جدید، صنعت بیمه خدمتگزار بهتری در جهت تامین آسایش و آرامش مردم خواهد بود. براساس این گزارش، بیمه سامان همواره رعایت مقررات حاکمیت شرکتی و دستورالعمل‌های مربوط را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه