رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • کد خبر : ۱۱۰۵
  • مشاهده :  205 بازدید
  • چاپ خبر : اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک
استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک

اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک

به گزارش خبر۲۴ به نقل از  گروه دانشگاه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک به منظور ایجاد زمینه ای برای افزایش سطح سواد سلامت روان در میان دانشجویان، ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی، ترویج فرهنگ خلاقیت و کار آفرینی، ارتقا خدمات الکترونیک به دانشجویان و آشنایی با مدل های نوین کسب و کاربرگزار می شود.
اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیکی ویژه دانشجویان، با محوریت سواد سلامت روان و خود مراقبتی، آسیب های روانی- اجتماعی، مشاوره الکترونیکی، گیم و سلامت روان، ابزارهای پیشگیری دیجیتال در حوزه روان دانشگاه ها با همکاری مراکز مشاوره دانشگاه های منطقه یک در اسفند ماه به مدت سه روز برگزار می گردد.
در این رویداد کارآفرینی آموزشی – تجربی، دانشجویان دانشگاه های منطقه یک علاقه مند به استارتاپ و صاحب ایده گرد هم می آیند تا ایده های خود را در فضای مشترک مطرح و اجرا کنند. در این رویداد کارآفرینان موفق انتخاب می شوند.
یادآور می شود: در انتها به تیم اول برگزیده، ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی به تیم دوم ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی و به تیم سوم ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر، تندیس رویداد اهدا می شود.
لازم به ذکر است، دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای ثبت نام به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه