رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
  • کد خبر : ۸۸۸
  • مشاهده :  186 بازدید
  • چاپ خبر : بهترین cms برای وب سایت شرکتی کدام است؟
بهترین cms برای وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت :

بهترین cms برای وب سایت شرکتی کدام است؟

بهترین cms برای وب سایت شرکتی سیستم مدیرت محتوای وردپرس است سیستم مدیریت محتوا (cms) وردپرس ، پیشنهاد اول برای راه اندازی وب سایت شرکتی است . شرکت ها برای راه اندازی وب سایت شرکتی باید دقت ویژه داشته باشند.خیلی از شرکت ها فکر میکنند که باید وب سایتی را کد نویسی شده و با […]

بهترین cms برای وب سایت شرکتی سیستم مدیرت محتوای وردپرس است

سیستم مدیریت محتوا (cms) وردپرس ، پیشنهاد اول برای راه اندازی وب سایت شرکتی است . شرکت ها برای راه اندازی وب سایت شرکتی باید دقت ویژه داشته باشند.خیلی از شرکت ها فکر میکنند که باید وب سایتی را کد نویسی شده و با هزینه راه اندازی نمایند در حالیکه انتخاب سیستم وردپرس کار آنها را آسان میکنند بسیاری از طراحان وب سایت و یا شرکت ها و موسسات طراحی وب سایت به شرکتها برای تبلیغات کالا و یا خدمات پیشنهاد وب سایت با کد نویسی را میدهند در حالیکه عامل موفقیت وب سایت چیز دیگری است

عامل موفقیت وب سایت شرکتی چیست؟

از مهم ترین عوامل موفقیت وب سایت تولید و توسعه محتوا و تبلیغات اینترنتی است که نیمه پنهان طراحی وب سایت است . بساری از مدیران عامل شرکت ها فکر میکنند که با طراحی وب سایت تمام کار انجام شده و محصولات و یا خدمات آنها با طراحی وب سایت از فردا آن روز فروش بیشتر خواهد داشت ولیکن اینطور نیست.

وب سایت شرکتی با داشتن یک سی ام اس (cms) وردپرس چابکتر است تا وقتی که وب سایت طراحی کدنویسی شود چراکه وب سایت شرکتی که کدنویسی شود هزینه های توسعه خواهد داشت و طراح و شرکتی که وب سایت کنویسی فروخته است دست بالاست و همواره میتواند هزینه های بسیاری را برای شما تحمیل نماید . حال شما فرض کنید که وب سایت شرکتی را با وردپرس را راه اندازی کرده اید و در عوض تمرکز کار را روی تبلیغات اینترنتی شرکتی گذاشته اید.

 

چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا(cms) برای وب سایت شرکتی است؟

یک سیستم مدیریت محتوای خوب باید توسعه دهندگان خوب هم داشته باشد سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهترین گزینه و کم هزینه ترین سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی وب سایت شرکتی است چون بسیاری از وب سایت های شرکتی در دنیا با وردپرس راه اندازی شده اند و کالاها و یا خدماتشان را در معرض دید عموم گذاشته اند .

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس را برای وب سایت شرکتی خود انمتخاب نمایید و با تمرکز بیشتر در تبلیغات اینترنتی و کاهش هزینه ها و افزایش دفعات تبلیغات اینترنتی و آگهی اینترنتی شرکتی موفق خواهید شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه