رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
  • کد خبر : ۵۷۷
  • مشاهده :  346 بازدید
  • چاپ خبر : راه‌اندازی بازار اجتماعی خلاق «باسلام»
بازار خرید و فروش محصولات ایرانی
معرفی وب سایت باسلام :

راه‌اندازی بازار اجتماعی خلاق «باسلام»

آیا تا به حال محصولی را که نیاز دارید از خود تولیدکننده خریده‌اید؟ مثلاً آیا «نان بلوط» را از تولیدکننده و فروشنده‌ای در یاسوج خریده‌اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که خودتان تولید کنید و از طریق فضای اینترنت محصول‌تان را بفروشید؟ آیا فکر کرده‌اید می‌توانید در فضای اینترنت غرفه بزنید و […]

آیا تا به حال محصولی را که نیاز دارید از خود تولیدکننده خریده‌اید؟ مثلاً آیا «نان بلوط» را از تولیدکننده و فروشنده‌ای در یاسوج خریده‌اید؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که خودتان تولید کنید و از طریق فضای اینترنت محصول‌تان را بفروشید؟ آیا فکر کرده‌اید می‌توانید در فضای اینترنت غرفه بزنید و هر آن‌چه تولید می‌کنید را بفروشید؟

بازار خرید و فروش محصولات ایرانی «باسلام» (basalam.ir) این امکان را فراهم ساخته است. انار شهرضا، محصولات چرمی، حبوبات و برنج، گل و گیاه، زعفران و طیف گسترده‌ای از محصولات را از تولیدکننده آن‌ها در «باسلام» بخرید.

شما در «باسلام» غرفه باز می‌کنید، تیم «باسلام» محصولات شما را بررسی می‌کنند و اگر شرایط فعالیت در این سایت را داشته باشید، به عرضه‌کنندگان محصول می‌پیوندید. «باسلام» امکان می‌دهد که بی‌واسطه خرید و فروش کنید.

بازار باسلام فقط جایی برای خرید و فروش نیست، بلکه صاحبان کسب و کارها در آن با یکدیگر دوست می‌شوند، تجربیات‌شان را مبادله می‌کنند. شعارشان جالبی هم دارند. باسلام جایی است که تولیدکننده از محصول مهم‌تر است. سری به سایت «باسلام» بزنید، طراحی زیبا و شادی هم دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه