رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
  • کد خبر : ۱۲۲۵
  • مشاهده :  84 بازدید
  • چاپ خبر : کتاب چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهیم؟
کتاب چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهیم؟

کتاب چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهیم؟

چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهیم؟

ناشر: انتشارات نسل نواندیش
مولف: دکتر فیلیپ مک گراو
ترجمه: غلامحسین خانقایی
تعداد صفحه: ۴۲۳
در کتاب “چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهید راهبرد هفت مرحله ای برای پیوند مجدد با همسرتان” بیان می شود که انسان ها به خاطر تفاوت هایی که با یکدیگر دارند، حتما با مشکلاتی مواجه خواهند شد. اما آن چه مهم است مدیریت این روابط است. زیرا هیچ مشکلی در زندگی مشترک یک شبه به تهدید تبدیل نمی شود و گذشت زمان سبب می شود تا شکاف اختلاف میان زوجین به تدریج بیشتر شود. نویسنده از مشاوران بسیار معروف و رسانه ای در زمینه روابط بین زوجین و مسائل خانواده است که با داشتن کوله باری از تجربه و برگزاری همایش ها و کارگاه های گوناگون درباره خانواده توانسته است شهرت فراوانی را کسب کند.
محور اصلی این کتاب حل و فصل مشکلات و سوء تفاهم های میان همسران است. در ابتدای کتاب برای این که به مخاطب شناخت بیشتری از خودش و رابطه با همسرش بدهد، آزمون هایی را ذکر کرده است تا زوجین با نگاه عینی تری به مشکلات خود بنگرند.
این کتاب در ده فصل به ارائه مطالب سودمندی پرداخته است. هفت فصل آن را راهبردی هفت مرحله ای برای رفع مشکلات و رسیدن دوباره به تفاهم می باشد که به آن ها اشاره می شود: ۱- بررسی وضعیت کنونی رابطه، ۲- آزادی از تفکر اشتباه، ۳- از بین بردن روحیه نامتناسب خود، ۴- اصول رابطه سازی، ۵- دستورالعمل موفقیت، ۶- تجدید پیوند، ۷- مدیریت رابطه.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه