رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • کد خبر : ۹۴۰
  • مشاهده :  155 بازدید
  • چاپ خبر : کسب و کارهای اینترنتی در ایران
کسب و کار اینترنتی در ایران 1398

کسب و کارهای اینترنتی در ایران

خبر ۲۴ : کسب و کارهای اینترنتی در ایران به مدد افزایش ضریب نفوذ اینترنت در خانواده ها افزایش یافته است علاوه بر تبلت ها ، لپ تاپ ها و pc ها ، گوشی های هوشمند سهم ویژه ای از فروض دیتای شرکت های ارائه کننده دیتا را به خود اختصاص داده اند .کسب و […]

خبر ۲۴ : کسب و کارهای اینترنتی در ایران به مدد افزایش ضریب نفوذ اینترنت در خانواده ها افزایش یافته است علاوه بر تبلت ها ، لپ تاپ ها و pc ها ، گوشی های هوشمند سهم ویژه ای از فروض دیتای شرکت های ارائه کننده دیتا را به خود اختصاص داده اند .کسب و کارهای اینترنتی از سال ۱۳۹۰ با رشد بسیار بالایی مواجه شده است . فروشگاه های اینترنتی به خوبی راه اندازی میشوند و مردم هم با عنایت به صلاحیت فروشگاه های اینترنتی با توجه به داشتن ای-نماد خرید های روزانه خود را انجام میدهند . شرکت های کوچک هم با داشتن وب سایت های شرکتی توانسته اند مشتریان را با تبلیغات اینترنتی به خود جذب نمایند . آگهی های اینترنتی هم با وب سایت های اینترنتی جذاب و اپلیکیشن ها در گوشی های هوشمند توانسته اند بازار تبلیغات اینترنتی را جذاب تر نمایند.

کسب و کارهای اینترنتی به کمک کسب و کارها آمده اند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب نموده و بازارسازی اینترنتی خوبی را انجام دهند .

البته نباید غافل از کسب و کارهای هیجانی و تبلیغات دروغین در اینترنمت هم شد چرا که بسیاری از محتواهای فضای مجازی می بایست راستی آزمایی شده و از اهل فن و حرفه و دانشگاه سوال نمود . مدل های کسب و کارهای اینترنتی آنقدر جذاب است که افراد با کمترین تجربه و بدون تحقیق و بازار هدف سریعا میخواهند کارآفرینی در اینترنتی داشته باشند و با ایجاد یک وب سایت دست به کارآفرینی بزنند در حالیکه داشتن یک وب سایت تمام آنچیزی که میخواهید نیست شناخت بازار هدف و تبلیغات اینترنتی بسیار مهم است .

مهم ترین رکن در ایجاد کسب و کارهای اینترنتی داشتن مهارت های لازم برای ایجاد کارآفرینی اینترنتی است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه